Administrativni djelatnik u uredu turističke agencije (m/ž)

Pregleda: 115

Oglas objavljen 05.03.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administrativni djelatnik u uredu turističke agencije (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Adventure Dalmatia

Broj izvršitelja: 2

Rok prijave: 25.03.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis: Adventure Dalmatia je turistička agencija specijalizirana za pustolovni turizam. Naša ponuda namijenjena je domaćim i inozemnim gostima koji uživaju u pustolovnim aktivnostima. Zbog povećanog obujma posla raspisujemo natječaj za posao Administrativni djelatnik u uredu (m/ž), ukupno 2 djelatnika.

Opis radnog mjesta: Naš idealni kandidat je komunikativna osoba s visoko razvijenim socijalnim vještinama i osjećajem odgovornosti. Potrebno je dobro funkcioniranje u stresnim situacijama te snalažljivost i organiziranost.

Što nudimo:
- Stalno zaposlenje
- Mlad i aktivan tim
- Ugodno radno okruženje

Znanja i kvalifikacije:
- Dobro razvijene komunikacijske vještine
- Organiziranost
- Dobro funkcioniranje u stresnim situacijama
- Dobro poznavanje engleskog jezika
- Poznavanje rada na računalu

Prednost ali ne i preduvjet:
- Vozačka dozvola B kategorije
- Iskustvo rada u turizmu
- Rad na društvenim mrežama

Molimo slati životopise sa slikom i zamolbe na mail.

Početak rada: 15.4.

Radno vrijeme: nepoznato

Predviđena satnica: 30kn/h