Administrativni poslovi (m/ž)

Pregleda: 108

Oglas objavljen 15.02.2017.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administrativni poslovi (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Petrol d.o.o.

Rok prijave: 28.02.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Petrol d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove na duži vremenski period.

Profil studenta/ice nije bitan. Status redovnog studenta minimalno do 31.12.2017.

Posebna znanja i vještine:

- dobro poznavanje rada na računalu (MS office),

- komunikativnost, pedantnost, odgovornost i pouzdanost.

- iskustvo u administrativnim poslovima je prednost.

Predviđen vremenski period rada: od 01.03.2017. na nekoliko mjeseci.

Radno vrijeme: PON-PET od 8 do 16 sati

Predviđena satnica: 24kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
U naslovu maila navesti: "Zamolba student ime i prezime".

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Uredski administrativni poslovi (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!