Administrativni poslovi (m/ž)

Pregleda: 781

Oglas objavljen 07.06.2017.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administrativni poslovi (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Malens d.o.o.

Rok prijave: 25.06.2017.

Grad: Dugo Selo

Opis posla i javljanje na oglas:
Student/ica će raditi administrativne poslove u uredu: zaprimanje i slanje robe, fakturiranje, naručivanje robe, komuniciranje s kupcima.

Imati će mogućnost da usvoji nova znanja i sposobnosti kroz suradnju s iskusnim kolegama u dinamičnoj branši očne optike.

Tražimo poštenu, radišnu i inteligentnu osobu sa željom da nauči nešto novo.

Posebna znanja i vještine: Microsoft Word i Excel, Engleski jezik

Ostalo: Poželjno je da kandidat stanuje u istočnom dijelu Zagreba/Zagrebačke županije

Radno vrijeme: 20 sati tjedno, po dogovoru

Predviđena satnica: 20-25kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Tajnik/Tajnica
  • Sudjelovanje u revizijama (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!