Administrativni poslovi (m/ž)

Pregleda: 572

Oglas objavljen 18.01.2017.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administrativni poslovi (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Deichmann trgovina obućom d.o.o.

Rok prijave: 24.01.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Poduzeće Deichmann trgovina obućom d.o.o. traži studenta/icu za rad u uredu (Ul. Rudolfa Kolaka 14, 10040 Zagreb Dubrava) na administrativnim poslovima.

Opis posla:

- prijem, slanje i evidentiranje pošte; skeniranje dokumenata; naručivanje kancelarijskog materijala i pribora za čišćenje za prodavaonice.

Trajanje posla:

- rad po potrebi – zamjena za vrijeme odsustva tajnice zbog bolovanja, poslovnog putovanja, godišnjeg odmora.

Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, 4 sata dnevno.

Predviđena satnica: 20kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije