Administrativni poslovi u Pravnom odjelu banke (m/ž)

Pregleda: 167

Oglas objavljen 09.10.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administrativni poslovi u Pravnom odjelu banke (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: SBERBANK d.d.

Rok prijave: 18.10.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
SBERBANK d.d. traži studenta/ icu za administrativni posao.

Ako si student(ica) i želiš iskustvo u internacionalnoj kompaniji, raditi u centru grada u dobroj atmosferi, imati redovita primanja dobru radnu atmosferu, imaš slobodnog vremena za rad, želju za upoznavanjem novih ljudi i barem osnovna znanja iz MS Officea - javi nam se!

Životopis nam pošalji mailom s naslovom „Student u Pravnim poslovima“ i očekuj poziv za kratak razgovor – upoznavanje.

Radno vrijeme: 8h/dnevno ili po dogovoru

Predviđena satnica: 25kn/h