Asistent u prodaji na ZŠEM-u (m/ž)

Pregleda: 128

Oglas objavljen 15.03.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Asistent u prodaji na ZŠEM-u (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: ZŠEM – Poslovna akademija

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 22.03.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

ZŠEM – Poslovna akademija traži studenta/icu za poziciju: Asistent/ica u prodaji.

ZŠEM – Poslovna akademija d.o.o. organizira razne stručne programe, treninge, seminare i konferencije iz područja marketinga, managementa, financija, računovodstva i dr. Programe koji su namijenjeni poslovnoj i akademskoj zajednici u Hrvatskoj i regiji do sada je pohađalo više od 4.000 polaznika.

Glavni zadaci:

- Kontaktiranje postojećih i budućih klijenata
- Prodaja seminara i međunarodnih konferencija u Call centru
- Organizacija seminara i međunarodnih konferencija
- Ažuriranje baza podataka
- Pronalazak novih kupaca
- Izrada i slanje newslettera
- Vođenje projekata

Uvjeti i tražene kvalifikacije:

- Student/ica  4. i 5. godine studija
- Mogućnost rada 6 – 8 sati ponedjeljak do petak
- Napredno znanje i uporaba MS - Office paketa, posebno Excel-a
- Poznavanje engleskog jezika (B2 razina)
- Visoke organizacijske sposobnosti, odgovornost i pouzdanost
- Razvijene komunikacijske vještine, sistematičnost u radu

Nudimo:

- Rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
- Mogućnost napredovanja i  zasnivanje stalnog radnog odnosa nakon rada na određeno vrijeme
- Pohađanje seminara i dobivanje certifikata

Što ćete naučiti? Zaposlenik će naučiti sastavljati poslovne ponude, razviti prodajne vještine, razviti organizacijske vještine te će biti u kontaktu s poslovnom zajednicom.

Svoj životopis i kratku molbu s naznakom ''Prijava za posao asistenta u prodaji'' pošaljite na mail.

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: nepoznato

Predviđena satnica: 24kn/h