Asistent/ica

Pregleda: 58

Oglas objavljen 14.08.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Asistent/ica

Ime tvrtke/poslodavca: Smartflex d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 26.08.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Smart Flex traži studente/ice za poziciju: Asistent/ica u regrutaciji kandidata

SmartFlex je među vodećim agencijama za zapošljavanje koja svojim brojnim klijentima, renomiranim internacionalnim i domaćim kompanijama, nudi usluge regrutacije i selekcije te privremenog zapošljavanja po najvišim standardima. U dugogodišnjem iskustvu, zaposlili smo veliki broj kandidata na pozicijama top i višeg menadžmenta, specijalističkim funkcijama u srednjem i nižem menadžmentu te na privremenim poslovima.

Uslijed daljnjeg rasta poslovanja, tražimo organiziranu, motiviranu i vedru osobu koja bi se pridružila SmartFlex timu.

Što ćeš raditi?

• asistirati u poslovima regrutacije i selekcije radnika za potrebe klijenata;

• obrađivati, administrirati i unositi podatke u različite baze;

• komunicirati s kandidatima i provoditi telefonske intervjue;

• pripremati i kreirati izvještaje te oglase;

• pomagati Voditelju odjela u ostalim administrativnim poslovima i zadacima.

Što tražimo? • interes i želju za profesionalnim razvojem u području selekcije i odabira kadrova; • prethodno radno iskustvo na poslovima regrutacije i selekcije može biti prednost; • napredno korištenje računala (MS Office); • odlično znanje engleskog jezika, a znanje dodatnog stranog jezika može biti prednost; • elokventnost, pismenost i lakoću izražavanja u govoru i pismu; • organiziranost i strukturiran pristup zadacima; • fleksibilnost i spremnost na rad u timu.

Nudimo ti rad na puno radno vrijeme

Početak rada: odmah

Radno vrijeme: 9 do 17h

Predviđena satnica: 24kn/h

Način prijave: Email

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Student za utovar/istovar robe
  • Čuvanje poslovnog objekta
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!