Asistent/ica u odjelu nabave

Pregleda: 714

Oglas objavljen 18.07.2018.

Kategorija oglasa: Ekonomija

Naziv radnog mjesta: Asistent/ica u odjelu nabave

Ime tvrtke/poslodavca: Rimac Automobili

Rok prijave: 25.07.2018.

Grad: Sveta Nedelja

Opis posla i javljanje na oglas:
Traži se student/ica za posao: Asistent/ica u odjelu nabave @ Rimac.

Opis posla:

- Likvidacija računa u ERP-u te pohrana samih računa u ERP sustavu

- Kreiranje i promjene matičnih podataka dobavljača

- Ažuriranje baze podataka s postojećim/novim NDA-ovima, ugovorima

- Ažuriranje baze podataka dobavljača prema kategorijama

- Praćenje statusa otvorenih zahtjeva prema odjelu nabave te kreiranje tjednih izvještaja o neobrađenim zahtjevima

- Kontrola i praćenje rokova isporuke za poslane narudžbenice

- Ostali poslovi prema nalogu i dogovoru s neposrednim rukovoditeljem

Posebna znanja i vještine:

- Poželjno poznavanje rada u ERP sustavima ali nije uvjet (SAP, CRM...)

-Poznavanje MS Office paketa (napredno znanje rada u MS Excelu)

-Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu; dodatno znanje drugog stranog jezika je prednost

-Vozačka dozvola B kategorije

Predviđen period rada: početak rada prema dogovoru na duži period

Naknada po satu: 35,00 kn + 750,00 kn putni troškovi

Ostale napomene i uvjeti:

- Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine

- studenti/ce na zadnjim godinama fakulteta / apsolventi.

Radno vrijeme: 40h/tjedno

Predviđena satnica: 35kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije