Izrada dokumentacije (m/ž)

Pregleda: 83

Oglas objavljen 06.11.2018.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Izrada dokumentacije (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: HT HRVATSKI TELEKOM d.d.

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 30.11.2018.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:

Poslovi na skeniranju tehničke dokumentacije pristupnih telekomunikacijskih mreža i unos podataka u baze podataka. Fleksibilno radno vrijeme radnim danom u periodu 8-16h, minimum 100 sati mjesečno. Posao će trajati više mjeseci. Traži se student tehničke struke.

Javiti se isključivo na 098 440 129.

Početak rada: 5.11.

Radno vrijeme: minimalno 100 sati mjesečno

Predviđena satnica: 23kn/h

Način prijave: Osobni dolazak

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Asistent u poslovima financija i administraciji (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!