Office manager (m/ž)

Pregleda: 26

Oglas objavljen 15.02.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Office manager (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: eRačun

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 22.02.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Želiš voditi ured u propulzivnoj informatičkoj firmi ? Uživaš u organiziranju ? Tražimo našeg novog office managera. To je osoba koja kod nas zna sve.Ti hendlaš od naših tjednih narudžba svježeg voća do promo materijala, uredskog papira,  a ako si dobre volje i gableca. Ti s kućnim majstorom mijenjaš žarulje, podvučeš stolce ispod stola, pozdravljaš sve kolege I točno znaš tko je ušao,  a tko je izašao. Često imaš i hands free slušalice -  jer zašto gubiti vrijeme?

Također paziš na čistoću u uredu, održavajući našu knjigu stadarda kako naš office želimo da izgleda. Kada netko ne stigne pustiš nam glazbu i počastiš nas svojim glazbenim odabirom.  A uza sve, aktivno sudjeluješ u dizajnu, kreiranju  našeg officea. Kada dođe pošta ti ju preuzmeš, kada dođe klijent ti ga srdačno dočekaš. Imaš lijepe manire i znaš se ponašati uz to čak I skuhati kavu. Tvoja bilo kakva dodatna znanja analitička, matematička, humanistička ili lingvistička mogu ti biti od velike pomoći. Ni ovo nije približno sve što office manager kod nas radi - javi se i uvjeri se.

Potrebne vještine:
- Odlične organizacijske vještine
- Vedra, nasmijana, pozitivna osoba
- Snalažanje u raznim situacijama
- Iskustvo organizacije manjih događaja/manifestacija
- Vozačka B kategorija
- Izuzetan rad s ljudima I međuljudske sposobnosti

Uvjeti:
- Mogućnost napedovanja
- Apsolventi, studenti, mladi ljude koji žele  zaposlenje na duže vrijeme
- Proaktivnost i angažiranost
- Osnovno informatičko znanje

Svoj CV pošaljite na mail s naznakom: „Office manager “. (U daljnji selekcijski postupak, biti će pozvani oni koji zadovolje prethodno navedene uvjete).

Početak rada: nepoznato

Radno vrijeme: 8 – 16 h, pon-pet

Predviđena satnica: 28kn/h