Office manager (m/ž)

Pregleda: 83

Oglas objavljen 11.07.2018.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Office manager (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: "BEYONDI" D.O.O.

Rok prijave: 25.07.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:

"BEYONDI" D.O.O. zapošljava redovnog studenta/icu za posao office manager-a/ice.

-opis posla: vođenje ureda, komunikacija sa knjigovodstvom i klijentima, priprema izvješća i slični poslovi
-potrebno je poznavanje engleskog jezika, word-a, exel-a, power point-a

-razdbolje rada: odmah po dogovoru, pa na duže vremensko razdoblje
-radno vrijeme: ovisno o obvezama studenta, 3 - 4h dnevno

Radno vrijeme: 3-4h/dnevno

Predviđena satnica: 20kn/h