Rad u odjelu računovodstva (m/ž)

Pregleda: 36

Oglas objavljen 26.04.2017.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Rad u odjelu računovodstva (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Samsung Electronics Austria GmbH

Rok prijave: 03.05.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Samsung Electronics Austria GmbH - Podružnica Zagreb traži studenta/icu za rad u odjelu računovodstva.

Posao se sastoji od:

- Zaprimanje i obrada ulazne dokumentacije
- Skeniranje računa i slanje putem maila
- Provjera proknjiženih računa u sistemu na dnevnoj bazi
- Odlaganje obrađene dokumentacije u registratore
- Unos i odobravanje troškova zaposlenika u sistemu
- Obuka novih zaposlenika za podnošenje troškova
- Asistencija prilikom pripreme podataka
- Vođenje evidencije određenih tipova dokumenata u excel tabelama

Radno vrijeme: - puno radno vrijeme

Predviđena satnica: 25kn/h