Rad u uredu - asistent/ica

Pregleda: 136

Oglas objavljen 12.07.2018.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Rad u uredu - asistent/ica

Ime tvrtke/poslodavca: MediaCom Central Europe Zagreb d.o.o.

Rok prijave: 19.07.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
MediaCom Central Europe Zagreb d.o.o. traži asistenta/icu ureda.

Opis posla: zaprimanje vanjskih poziva, vođenje brige o nabavi potrepština za ured, urudžbiranje pošte, vođenje uredskih evidencija, skeniranje i arhiviranje dokumentacije i slično

Posebna znanja i vještine: urednost, pedantnost, točnost, komunikativnost, pismenost, obavezno znanje engleskog jezika, poznavanje rada u Office 365 aplikacijama (Word, Excel), proaktivnost.

Mjesto rada: Zagreb, Strojarska cesta 22.

Radno vrijeme: 8:30-16:30

Predviđena satnica: 22kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Poslati CV i molbu.