Telefonska prodaja

Pregleda: 311

Oglas objavljen 10.07.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Telefonska prodaja

Ime tvrtke/poslodavca: DSV Hrvatska d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 18.07.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

pozivanje novih/potencijalnih klijenata DSV Hrvatska d.o.o. i nuđenje usluga (tzv „cold calling“), dogovaranje sastanka prodajnim predstavnicima (nije obavezno, ali je poželjno) odmah prilikom poziva, slanje ponuda potencijalnim klijentima, dnevno izvještavanje voditelja prodaje o učinjenom poslu.
Posebna znanja i vještine: komunikativnost, snalažljivost, spremnost za učenje, proaktivnost, prethodno iskustvo nije potrebno, ali je poželjno.

Početak rada: 1.7.-27.7., dalje po dogovoru

Radno vrijeme: 10:00-14:00/15:00

Predviđena satnica: 35 kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Nema rada u drugoj smjeni, ne radi se vikendom i blagdanom, samo u uredovno radno vrijeme poslovnih korisnika. Ostale napomene i uvjeti: student koji se prijavljuje mora biti proaktivan, obavezan je točan dolazak na posao, kašnjenje se ne tolerira.

Način prijave: Email

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije