Pomoć učenicima s teškoćama u savladavanju gradiva (m/ž)

Pregleda: 68

Oglas objavljen 06.11.2018.

Kategorija oglasa: Edukacija

Naziv radnog mjesta: Pomoć učenicima s teškoćama u savladavanju gradiva (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Grad Osijek

Broj izvršitelja: 10

Rok prijave: 13.11.2018.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:
Grad Osijek traži redovite studente/ice za pedagoško - socijalni rad.

Opis posla: pomoć učenicima s teškoćama u savladavanju nastavnog gradiva i socijalizaciji.

Uvjeti: poželjna struka pedagoškog smjera (studenti apsolventi Filozofskog fakulteta i Fakulteta za odgojno-obrazovne znanosti).

Radi se u osnovnim školama na području grada Osijeka.

Početak rada: odmah po dogovoru

Radno vrijeme: fleksibilno

Predviđena satnica: 22kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije