Voditelj tečaja (m/ž)

Pregleda: 136

Oglas objavljen 13.11.2017.

Kategorija oglasa: Edukacija

Naziv radnog mjesta: Voditelj tečaja (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Latina škola stranih jezika

Rok prijave: 30.11.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Latina centar za strane jezike potražuje voditelja/icu tečajeva kineskog jezika.

Od predavača se očekuje ozbiljnost, spremnost na timski rad i savjesno vođenje nastave uz visoki kreativni aspekt te vođenje popratne dokumentacije koju nalaže sustav ISO upravljanja kvalitetom.

Obavezno je minimalno 6 mjeseci iskustva u nastavi s odraslim polaznicima.

Predviđen vremenski period rada: zimski i proljetni semestar akademske godine 17/18.

Mjesto / adresa rada: Amruševa 10, Zagreb.

Škola Latina kontinuirano provodi radionice za profesore/predavače u smislu što veće razmjene iskustva i kreativnosti u provođenju nastavnog plana.

Radno vrijeme: većinom iza 17 sati-21,30 ili subotom ujutro

Predviđena satnica: 70kn/školski sat