Vođenje tečajeva (m/ž)

Pregleda: 157

Oglas objavljen 04.04.2018.

Kategorija oglasa: Edukacija

Naziv radnog mjesta: Vođenje tečajeva (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Škola stranih jezika Latina

Rok prijave: 20.04.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Latina škola stranih jezika potražuje predavače/ice za vođenje tečajeva engleskog, njemačkog i španjolskog.

Od predavača/ica se očekuje ozbiljnost, spremnost na timski rad i savjesno vođenje nastave uz visoki kreativni aspekt te vođenje popratne dokumentacije koju nalaže sustav ISO upravljanja kvalitetom.

Potrebno je minimalno 6 mjeseci iskustva u nastavi s odraslim polaznicima za sljedeće jezike: engleski, njemački i španjolski. Idealni su kandidati s kombinacijom dvije od tri navedene studijske grupe.

Mjesto / adresa rada: Amruševa 10, Zagreb.

Predviđen vremenski period rada: prema dogovoru.

Molimo da nam se jave kandidati koji su apsolutno na dispoziciji u navedenom terminu i/ili su pri završetku studija te su zainteresirani za stručno usavršavanje.

Radno vrijeme: 17-21:30h, subota 09-13h

Predviđena satnica: 60kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Vođenje tečajeva engleskog i njemačkog jezika (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!