Rad u IT reviziji

Pregleda: 214

Oglas objavljen 10.07.2019.

Kategorija oglasa: Ekonomija

Naziv radnog mjesta: Rad u IT reviziji

Ime tvrtke/poslodavca: PricewaterhouseCoopers d.o.o.

Broj izvršitelja: jedan

Rok prijave: 18.07.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

- Pratiš li IT trendove?

- Ekonomija ti nije strana

- Zanimaju te poduzeća i njihovi IT sustavi?

Naš odjel IT revizije traži studenta pa te zovemo da nam se u rujnu pridružiš: Ako…

● si student/ica 4. ili 5. godine (Ekonomski fakultet - Informatički menadžment, Organizacija i menadžment, FOI, FER, TVZ ili drugih povezanih područja)

● tečno govoriš hrvatski i odlično se služiš engleskim jezikom

● si zainteresiran za reviziju informacijskih sustava

● si sklon analitičkom razmišljanju i imaš dobre komunikacijske vještine

● želiš raditi na vlastitom razvoju

● si marljiv i radu pristupaš profesionalno i s entuzijazmom

● želiš raditi u dinamičnom timu

P.S. Ne trebaš znati programirati!

Početak rada: rujan

Radno vrijeme: po dogovoru

Predviđena satnica: 25 kn/h

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Asistent/ica u digitalnom marketingu
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!