Backend web developer (m/ž)

Pregleda: 72

Oglas objavljen 06.12.2017.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Backend web developer (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Aplitap d.o.o.

Rok prijave: 13.12.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Aplitap d.o.o. traži studenta/icu za radno mjesto: Backend web developer (m/ž)

Opis posla:

izrada cjelokupne logike sustava web stranice i web aplikacija
uređivanje i korigiranje postojećih internetskih stranica
izradu arhitekture web stranice te spajanja s bazom podataka

Prednosti koje nudimo:

ugodna i dinamična radna atmosfera
radu u malom i kreativnom timu
prilika za osobni razvoj i profesionalni napredak
mogućnost obavljanja stručne prakse

Potrebna znanja i vještine:

poznavanje i iskustvo u radu s PHP, MySQL, JS ( LARAVEL )
sposobnost prepoznavanja te ispravljanja browser specific problema
poznavanje HTML5 i CSS3 je prednost
samostalnost u radu

Mjesto rada: Ilica 310 , Zagreb

Predviđeni vremenski preriod rada: Odmah

Radno vrijeme: po dogovoru

Predviđena satnica: 20-25kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Rad na optimizaciji web kataloga (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!