Korisnička podrška u primjeni aplikacije (m/ž)

Pregleda: 88

Oglas objavljen 09.11.2018.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Korisnička podrška u primjeni aplikacije (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: ADR SOLUTIONS d.o.o.

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 16.11.2018.

Grad: Kostrena

Opis posla i javljanje na oglas:
Rad u bazama podataka poslovnih softvera. Potrebno je napredno poznavanje informatike.

Početak rada: 13.11.

Radno vrijeme: fleksibilno

Predviđena satnica: 25kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Satnica nedjeljom iznosi 32,50kn/h, za rad blagdanom 37,50kn/h te za noćni rad 32,50kn/h.

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Web administriranje (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!