Podrška u odjelu online istraživanja (m/ž)

Pregleda: 85

Oglas objavljen 09.10.2018.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Podrška u odjelu online istraživanja (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Agencija IPSOS d.o.o.

Broj izvršitelja: 5

Rok prijave: 31.10.2018.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:
Opis posla:
-tehnička podrška u Odjelu on line istraživanja
-rad na ad-hoc projektima
-vođenje uredske administracije
-poslovi scriptinga jednostavnih aplikacija za unos podataka
- predvidjen je trening i vodstvo mentora.

Radi se o nizoj razini programirnja, nije potrebno posebno predznanje.

Potrebno:
-odlično poznavanje rada na računalu (Office i sl. paketi, Excel obavezno)
-vrlo dobro poznavanje engleskog jezika
-komunikativnost, kooperativnost i sklonost timskom radu
-sposobnost učenja i zadržavanje kvalitete rada pod vremenskim pritiskom
-rad po načelu dnevne ažurnosti i točnost u izvršavanju
 -samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja te samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova
-poželjno je poznavanje osnovnih statističkih poslova

Prijave (s CV-om) slati na mail s naznakom „DJELATNIK U ON LINE ODJELU“.

Početak rada: 2.11.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme/po dogovoru

Predviđena satnica: 25kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Traže se studenti viših godina fakulteta ili apsolvente (koji imaju vise vremena za rad). Radimo po dogovoru, u smjenama koje mogu biti: 08:00 - 14:00, 08:00 – 16:00 , 14:00 – 20:00