Poslovi na gradnji, testiranju i održavanju CloudSense poslovnih rješenja (m/ž)

Pregleda: 59

Oglas objavljen 12.03.2019.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Poslovi na gradnji, testiranju i održavanju CloudSense poslovnih rješenja (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: CloudSense d.o.o.

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 22.03.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Rad u timu gdje se pružaju velike mogućnosti za učenje i stjecanje novih znanja.

Osoba treba biti:
- visoko motivirana, odgovorna i savjesna
- spremna raditi u timu i brzo učiti
- dobro znati pisati i govoriti engleski jezik

- vješta u prepoznavanju i rješavanju uzroka problema

Potrebna znanja i vještine:
- poznavanje Jave ili C#
- potrebno poznavati: SQL, HTML5, JavaScript, CSS, Software razvojnog ciklusa
- razumijevanje Agile metodologije software razvoja
- razumijevanje objektno orijentiranih koncepata – potrebno znati objasniti koncept

Idealan kandidat/kandidatkinja bio bi student TVZ-a, FER-a, FOI-a, te srodnog fakulteta ili usmjerenja.

Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti  slanjem isključivo engleske verzije životopisa na e-mail s Subject Studentski posao – Product Developer.

Početak rada: nepoznato

Radno vrijeme: pon-pet od 10-18 h, min. 24 h tjedno, na duži vremenski period. Mogućnost dogovora u skladu sa studentskim obvezama

Predviđena satnica: 30kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije