Programiranje internet aplikacija (m/ž)

Pregleda: 104

Oglas objavljen 09.01.2018.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Programiranje internet aplikacija (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: SARDA D.O.O.

Rok prijave: 25.01.2018.

Grad: Rijeka

Opis posla i javljanje na oglas:
RADNO MJESTO (VRSTA POSLA): Programiranje - Net/MS Visual Studio
OPIS POSLA: Programiranje internet aplikacija

PUTNI TROŠAK: DA
DATUM POČETKA RADA: 01.02.2017.

TRAŽENE KOMPETENCIJE STUDENATA: Studenti diplomskog studija IT tehnologija

OSTALE NAPOMENE I UVJETI: Poželjno predznanje u programiranju

Radno vrijeme: po dogovoru

Predviđena satnica: 22kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Programer web aplikacija
  • Programer windows aplikacija
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!