Specijalist za informacijski sustav na području skladištenja/Super User WMS (m/ž)

Pregleda: 75

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Specijalist za informacijski sustav na području skladištenja/Super User WMS (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Kuehne + Nagel Group

Rok prijave: 30.04.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Kandidat/kinja će imati aktivnu ulogu u implementaciji, provođenju i razvoju informatičkog sustava (Warehouse Management System)  za područje skladištenja.

Vaši zadaci i odgovornosti

-        razumijevanje logističkih procesa i njihova implementacija u sveobuhvatna informacijska rješenja koja omogućuju poboljšanje procesa

-       sudjelovanje u izradi poslovnih zahtjeva vezanih uz informatizaciju i optimizaciju skladištenja, izradu analiza i brigu o tome da su završeni u dogovorenom roku

-       kontinuirana suradnja u provedbi projekta WMS sustava u skladištu, kao i naknadnom održavanju i uvođenju promjena

-        pomoć u pružanju sadržaja i tehničkih aspekata rješenja

-        uključivanje u razvoj i izgradnju složenih operativnih i tehničkih specifikacija

-       sudjelovanje u pripremi tehničke dokumentacije korisnika

-        sudjelovanje u obrazovanju korisnika WMS-a

Vaše vještine i iskustvo

-       visoka stručna sprema tehničkog smjera ili skori završetak studija

-       poželjno iskustvo u radu sa bazama podataka i programiranja

-       aktivno poznavanje engleskog jezika

Ljubazno vas molimo, da nam svoje ponude sa životopisom pošaljete, s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka mailom s naznakom natječaja: "SC - Specijalist za informacijski sustav na području skladištenja".

Predviđena satnica: 30-35kn/h