Student/ica za provođenje testiranja e-commerce platforme

Pregleda: 277

Oglas objavljen 10.07.2019.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Student/ica za provođenje testiranja e-commerce platforme

Ime tvrtke/poslodavca: Calzedonia

Broj izvršitelja: jedan

Rok prijave: 18.07.2019.

Grad: Zagreb/Varaždin

Opis posla i javljanje na oglas:
analiziranje pojedinih scenarija testova, provođenje testova na front-endu, evidencija rezultata pojedinih testova, otvaranje prijava za neuspjele testove, praćenje otvorenih prijava i naknadno dovršavanje testova, koordinacija testova s ostalim članovima i timovima.

Početak rada: 01.07.-30.09.2019.

Radno vrijeme: prema potrebi

Predviđena satnica: 25 kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
poznavanje rada na računalu, služenje programima MS Office paketa (excel), prijašnje korištenje nekog od CMS sustava (npr. WordPress) je prednost.