Web developer (m/ž)

Pregleda: 71

Oglas objavljen 15.05.2018.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Web developer (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Lapis d.o.o.

Rok prijave: 01.06.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Lapis d.o.o. traži studente/ice za radno mjesto: Web developer (m/ž)

Tražimo talentirane i entuzijastične developere početnike koji bi se priključili našem timu u dizajniranju, programiranju i implementaciji novih te održavanju i unapređenju postojećih projekata.

U čemu trebamo Vašu pomoć:

•       frontend i backend programiranje (javascript i/ili Laravel/PHP)

•       suradnja s našim dizajnerom

•       suradnja s ostalim zaposlenicima i konstantna razmjena ideja

•       održavanje koda urednim kao i njegovog git repozitorija

•       deploy aplikacija u testnom i produkcijskom okruženju

•       testiranje, detekcija, reportanje i otklanjanje bugova na aplikaciji

•       izrada interfacea s drugim programima i bazama

•       razvijanje novih ideja u svrhu unaprjeđenja naših proizvoda i usluga

Molimo Vas da u prijavi komentirate iskustva s web tehnologijama.

Tehnologije koje koristimo i vještine koje tražimo:

•       Javascript: Vue

•       PHP/Laravel na backendu

•       MySQL

•       HTML, css/scss/less

•       git

Nudimo:

•       laptop na korištenje

•       besplatna teretana

•       1/1 Gpbs internet veza

•       fleksibilno radno vrijeme

•       stimulirajuća plaća

•       ugodno, stručno i motivirajuće radno okruženje

•       poticanje kreativnosti

•       dostupnost modernih tehnologija

•       mogućnost napredovanja

Predviđena satnica: 25kn/h