Administrativni i promidžbeni poslovi na konferenciji (m/ž)

Pregleda: 158

Oglas objavljen 22.03.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Administrativni i promidžbeni poslovi na konferenciji (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: SEND d.o.o.

Broj izvršitelja: 12

Rok prijave: 30.04.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis: Tražimo cure i momke koji će obavljati administrativne i promidžbene poslove na konferenciji krajem petog mjeseca u Splitu. Također tražimo osobe koje bi obavljale lakše fzičke poslove.

Početak rada: 29.5.

Radno vrijeme: nepoznato

Predviđena satnica: 30kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Promotor u zračnoj luci Zagreb (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!