Asistent/ica u marketingu

Pregleda: 84

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Asistent/ica u marketingu

Ime tvrtke/poslodavca: Haberkorn d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 20.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Haberkorn d.o.o. traži studenta/icu za posao: Asistent/ica u marketingu

Opis posla: Imaš smisla za marketing?  Poznaješ marketinške alate? Znaš  engleski i/ili njemački?

Uz studij imaš slobodnog vremena za nas?

Posebna znanja i vještine: odgovorna, pouzdana i marljiva osoba

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: Fleksibilno, unutar radnog vremena od 8-16.30

Predviđena satnica: 25 kn/h

Način prijave: Email

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Administrator/ica društvenih mreža (m/f)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!