Community manager (m/ž)

Pregleda: 66

Oglas objavljen 14.10.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Community manager (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: 24sata d.o.o.

Rok prijave: 20.10.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
24sata d.o.o. traži studenta/icu za posao: Community manager (m/ž)

Opis posla:

- vođenje profila na društvenim mrežama grupe 24sata

- komunikacija s fanovima

- sudjelovanje u izradi strategije prisutnosti na društvenim mrežama

- administracija komentara na portalu 24sata i komunikacija s komentatorima

- izrade statistika za internu upotrebu i za klijente

Posebna znanja i vještine:

- kreativnost

- visoka razina pismenosti

- odlične komunikacijske vještine

- iskustvo vođenja profila na društvenim mrežama

Radno vrijeme: u smjenama

Mjesto obavljanja posla: Oreškovićeva 3D. 10 010 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, minimalno 6 mjeseci

Prednost imaju studenti koji su u mogućnosti raditi duži vremenski period i to 40 sati tjedno.

Radno vrijeme: 40h/tjedno

Predviđena satnica: 25kn/h