Specijalist/ica korisničke podrške

Pregleda: 31

Oglas objavljen 14.08.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Specijalist/ica korisničke podrške

Ime tvrtke/poslodavca: M+ Grupa

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 28.08.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

M+ Grupa traži studente/ice za poziciju: Specijalist/ica korisničke podrške na francuskom, njemačkom, švedskom, talijanskom, španjolskom, portugalskom ili engleskom jeziku

M+ Grupa je najveća neovisna tvrtka za pružanje usluge kontaktnog centra i outsorcinga poslovnih procesa u regiji. Posvećeni smo poslu interakcija s korisnicima više od desetljeća.

U M+ Grupi najvažniji su ljudi i njihova raznolikost. Ako ste spremni iskoristiti svoje talente, razvijati uspješnu karijeru i dolaziti na posao sa osmjehom na licu, ovo je prilika za vas. Pridružite nam se na poziciji:

na francuskom, njemačkom, švedskom, talijanskom, španjolskom, portugalskom ili engleskom jeziku

ODGOVORNOSTI:

  • Pružanje podrške korisnicima usluga i proizvoda naših klijenata
  • savjetovanje i rješavanje korisničkih upita putem maila,chata i telefona
  • rješavanje reklamacija i unapređenje poslovne suradnje s postojećim korisnicima

OD TEBE OČEKUJEMO:

  • poznavanje jednog od navedenih jezika: francuskog, njemačkog, švedskog, talijanskog,španjolskog, portugalskog ili engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • spremnost na odgovorno i predano obavljanje zadataka
  • motiviranost, ljubaznost i timski rad

Početak rada: odmah

Radno vrijeme: 08-16h

Predviđena satnica: 33 kn/h

Način prijave: Email

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Tonski realizator
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!