Marketing, internet trgovina, društvene mreže (m/ž)

Pregleda: 381

Oglas objavljen 14.01.2020.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Marketing, internet trgovina, društvene mreže (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: DREAM BEAVER j.d.o.o.

Rok prijave: 31.01.2020.

Grad: Osijek, rad od kuće

Opis posla i javljanje na oglas:
DREAM BEAVER j.d.o.o. traži studenta/icu člana studentskog servisa za posao MARKETINGA i

- internet trgovine, za izradu raznih vizuala, vođenje društvenih mreža, fotografiranje i obrade slika proizvoda;

- pretežito je to rad na daljinu;
- student dobiva laptop i fotoaparat za potrebe posla

Uvjeti: Corel, Adobe Illustrator

Razdoblje rada: planirani početak je 01.02.2020., pa na duže razdoblje

www.veliki-odmor.hr www.nocnadostava.veliki-odmor.hr

Radno vrijeme: po dogovoru

Predviđena satnica: 26kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Novinar/ka
  • Grafički dizajner/Copywriter (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!