Pisanje članaka o putovanjima (m/ž)

Pregleda: 144

Oglas objavljen 11.01.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Pisanje članaka o putovanjima (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: SOLITUM d.o.o.

Broj izvršitelja: 3

Rok prijave: 31.01.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:

Opis: Tražimo odgovornu osobu s odličnim poznavanjem engleskog jezika u govoru i pismu za pisanje zanimljivih članaka o putovanjima i turističkim destinacijama. Poznavanje drugog jezika je prednost.

Početak rada: 11.2.

Radno vrijeme: fleksibilno, po dogovoru

Predviđena satnica: 25kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Hostesiranje/promidžba
  • Copywriter/pisanje članaka (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!