Prodaja i marketing (m/ž)

Pregleda: 525

Oglas objavljen 07.08.2017.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Prodaja i marketing (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Henkel Croatia d.o.o.

Rok prijave: 25.08.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Henkel Croatia d.o.o. traži motivirane i organizirane studente/ice za rad u odjelima prodaje i marketinga

Što tražimo :

• studente/ice 3./4. godine sa sposobnošću istovremenog rada i studiranja

/ Ekonomski fakultet, Prirodoslovno-matematički fakultet /

• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

• Izvrsne matematičko-numeričke sposobnosti, sklonost radu s brojevima

• Naglašene komunikacijske i analitičke sposobnosti

• Odlično poznavanje rada na računalu (posebno excel!)

Vaši zadatci:

• Prikupljanje i analiziranje raznih statističkih, prodajnih, marketinških i ostalih poslovnih podataka

• Surađivanje kod pripreme promocija/lansiranja brandova

• Podrška prodajnom menadžmentu

• Priprema i izrada prezentacija

• Ažuriranje baze podataka u excelu

Što nudimo:

• Rad u mladom timu u internacionalnom okruženju

• Mogućnost učenja i stjecanja relevantnog radnog iskustva

• početak rada čim prije moguće, 40 sati tjedno

Radno vrijeme: fleksibilno

Predviđena satnica: 3400kn/plaća, 21kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije