Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Prodaja/marketing (m/ž)

Pregleda: 83

Oglas objavljen 19.04.2018.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Prodaja/marketing (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Novi informator d.o.o.

Rok prijave: 26.04.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Novi informator je predstavio novu uslugu pravnog portala www.informator.hr te traži dinamične studente/ice za rad u prodaji i marketingu.

- Svakodnevna telefonska komunikacija s korisnicima

- Mogućnost rada na duži vremenski period

Potrebne vještine:

- Razvijene komunikacijske vještine

- Iskustvo rada u call centru, iskustvo rada u prodaji, znanje rada na računalu

- Poželjan pravni/ekonomski fakultet

Mjesto / adresa rada: Kneza Mislava 7, 10000 Zagreb

- rad na duži vremenski period.

Radno vrijeme: 9-16h

Predviđena satnica: 20-25kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • STUDENT – AGENT KONTAKT CENTRA (M/Ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

    Slažem se