Prodaja/marketing (m/ž)

Pregleda: 183

Oglas objavljen 13.11.2017.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Prodaja/marketing (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Novi informator d.o.o.

Rok prijave: 20.11.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Novi informator d.o.o. traži studente/ice za rad u prodaji i marketingu uz stimulativna primanja.

- Svakodnevna telefonska komunikacija s korisnicima

- Mogućnost rada na duži vremenski period

Potrebne vještine:

- Razvijene komunikacijske vještine

- Iskustvo rada u call centru, iskustvo rada u prodaji, znanje rada na računalu

- Poželjan pravni/ekonomski fakultet.

Radno vrijeme: 09-16 sati, na duži vremenski period

Predviđena satnica: od 20-25kn/h