STUDENT – AGENT KONTAKT CENTRA (M/Ž)

Pregleda: 86

Oglas objavljen 17.04.2018.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: STUDENT – AGENT KONTAKT CENTRA (M/Ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Styria Media Group

Rok prijave: 29.04.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
ŽELIŠ POSAO U VODEĆOJ MEDIJSKOJ GRUPACIJI U HRVATSKOJ?

Imaš dobre komunikacijske vještine, proaktivan si i misliš da druge možeš uvjeriti baš u sve, a na kraju krajeva želiš popuniti svoj studentski budžet? Ako su tvoji odgovori potvrdni, provjeri što nudimo, prijavi se i postani:

Naš odjel Korisničke podrške broji preko 30 zaposlenih i studenata koji pružaju podršku našim korisnicima kroz nekoliko komunikacijskih kanala. U našem odjelu rade stručnjaci svih profila – od juniora koji su svoje prve korake napravili upravo u Styriji, do seniora koji su svojim bogatim iskustvom izgradili niz procesa i projekata, a danas svoje znanje prenose na mlade kolege.

Rad je organiziran u smjenama od ponedjeljka do subote u radnom vremenu između 7 i 20 sati. Smjene se organiziraju s obzirom na trenutne potrebe posla. Kod organizacije smjena u obzir se uzimaju fakultetske obaveze.

ZADACI

-        zaprimanje i rješavanje zahtjeva klijenata putem dostupnih kanala: telefon, e-mail, fax, pošta

-        klasifikacija procesa u CRM-u i SAP-u

-        rad na odlaznim pozivima u svrhu naplate potraživanja, poziva dobrodošlice ili povratne informacije

-        provođenje telefonskih anketa i ispitivanje zadovoljstva korisnika

-        odrađivanje administrativnih poslova za potrebe odjela

-        ažuriranje baze podataka o klijentima

ŠTO TRAŽIMO?

-        poznavanje rada na računalu (MS Office)

-        komunikativnost i ljubaznost te smisao za prepoznavanje potreba korisnika

-        proaktivnost i visoku odgovornost prema radu

-        organiziranost i sistematičnost u radu

-        fleksibilnost i smirenost u nepredviđenim situacijama

PREDNOSTI

-        iskustvo rada u prodaji ili uslužnim djelatnostima

ŠTO NUDIMO?

-        poticajna primanja

-        satnicu 20kn/h + sustav nagrađivanja za iznadprosječne rezultate

-        fleksibilno radno vrijeme

-        razvoj komunikacijskih vještina kroz mentoriranje i edukacije

-        rad u dinamičnom timu u ugodnom okruženju

-        rad u najvećoj medijskoj kući u Hrvatskoj

SVIĐA TI SE POMISAO DA RADIŠ KOD NAS?

Pošalji svoj životopis na mail s naznakom „Student – agent kontakt centra“.

Radno vrijeme: min 5h/dnevno, 3 dana/tjedno

Predviđena satnica: 20kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Prodaja/marketing (m/ž)
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!