Student/ica u odjelu Salesa/Trade Marketinga

Pregleda: 113

Oglas objavljen 03.12.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Student/ica u odjelu Salesa/Trade Marketinga

Ime tvrtke/poslodavca: Philips Hrvatska

Rok prijave: 15.12.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Philips Hrvatska trazi studenta/studenticu u odjelu Salesa/Trade Marketinga; idealno student/studentica ekonomije, ali nije iskljucivo.

Osoba bi se bavila analizama kampanja, prodaje, kao i ostalim administrativnim duznostima i komunikacijom s ostalim odjelima.

Bilo bi odlicno kada bi osoba mogla raditi barem 6-8h, 3-4 dana u tjednu, i da ima studentska prava kroz 2020. Potrebno i poznavanje MS Office (naglasak na Excel) i Engleskog jezika.

lokacija: Novi Zagreb, Horvatova 82