Voditelj promidžbe (m/ž)

Pregleda: 61

Oglas objavljen 14.02.2020.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Voditelj promidžbe (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Onoratis

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 19.02.2020.

Grad: Zagreb, moguće od kuće

Opis posla i javljanje na oglas:
Samostalna prezentacija aplikacije za sport na društvenoj mreži.

Početak rada: Odmah, prema dogovoru

Radno vrijeme: Fleksibilno

Predviđena satnica: 80 kn

Posebni uvjeti i napomene:
Javiti se čim prije kao: - Aktivno koristiš društvene mreže, - Imaš komunikacijske i prezentacijske vještine, - Imaš profil na Instagramu i/ ili YouTube-u, - Želiš biti u videospotovima Poslati prijavu s životopisom, slikovni prikaz Instagrama i naznaku "Za Voditelja-icu promidžbe" na email: info@onoratis.com