Agent za korisničku podršku na engleskom/njemačkom/francuskom jeziku (m/ž)

Pregleda: 43

Oglas objavljen 12.10.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Agent za korisničku podršku na engleskom/njemačkom/francuskom jeziku (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Smart Flex

Broj izvršitelja: 2

Rok prijave: 31.10.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
• Odgovaranje na upite korisnika putem maila ili chata;

• pružanje informacija o proizvodima i uslugama;

• izgradnja odnosa povjerenja s korisnicima;

• administriranje procesa komunikacije s korisnikom

Vaše kvalifikacije:

• Fluentni ste na engleskom, njemačkom ili francuskom jeziku (C1-C2);

• komunikativni ste, pristupačni i ljubazni;

• samoinicijativno i s lakoćom stupate u nove kontakte;

• bez problema obavljate više radnih zadataka istovremeno

Što tvrtka nudi:

• Usavršavanje komunikacijskih i prezentacijskih vještina;

• rad s klijentima na međunarodnom tržištu (Europa i SAD);

• rad u mladom, motiviranom i međukulturalnom timu;

• ugodno i stimulativno radno okruženje

U naslov prijave maila staviti "Prijava za studentsku poziciju – strani jezik".

Početak rada: prema dogovoru, što prije

Radno vrijeme: dnevne i/ili noćne smjene – mogućnost dogovora

Predviđena satnica: 28kn/h