Agent/ica u kontaktnom centru za korisnike

Pregleda: 60

Oglas objavljen 07.10.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Agent/ica u kontaktnom centru za korisnike

Ime tvrtke/poslodavca: AVON kozmetika d.o.o.

Rok prijave: 14.10.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
AVON kozmetika d.o.o. traži studente/ice na poziciji Agenta/ice u kontaktnom centru za korisnike.

Potrebna znanja i vještine:

• Komunikacijske vještine

Početak i očekivano trajanje posla:

Odabranim kandidatima nudimo rad u dinamičnom i timskom okruženju te stjecanje radnog iskustva u internacionalnoj kompaniji.

Sve zainteresirane kandidate molimo da svoj životopis i molbu dostave na mail adresu.

Radno vrijeme: 8h/dnevno, pon-pet

Predviđena satnica: 25kn/h