Agent/ica u pozivnom centru

Pregleda: 255

Oglas objavljen 07.08.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Agent/ica u pozivnom centru

Ime tvrtke/poslodavca: LIDER MEDIA D.O.O. (Poslovni tjednik LIDER)

Rok prijave: 07.09.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Poslovni tjednik LIDER traži studente/ice za radno mjesto: Agent/ica u pozivnom centru

Opis posla:

•    aktivna prodaja kotizacija za Liderove konferencije pravnim i fizičkim subjektima

•    aktivna prodaja pretplata pravnim i fizičkim subjektima

•    akvizicija novih klijenta i proširenje baze

Poželjna znanja i vještine:

•    studenti/ce završne godine fakulteta

•    iskustvo u telefonskoj prodaji (prednost)

•    iskustvo rada u CRM-u/ERP-u (prednost)

•    napredne komunikacijske i prodajne vještine

•    jasno i smisleno izražavanje u govoru i pismu

•    fokus na prodajne rezultate i planove

•    ambicioznost i motivacija za radom u prodaji

Predviđen vremenski period rada: 12 mjeseci

Kontakt osoba: MATIJA PAJURIN

Radno vrijeme: pon-pet 9:00h-16:00h

Predviđena satnica: 18/20kn/h + 500kn/bonus (10 prodanih kotizacija)