Anketiranje kupaca u Čakovcu (m/ž)

Pregleda: 29

Oglas objavljen 12.10.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Anketiranje kupaca u Čakovcu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Lidl d.o.o. k.d.

Broj izvršitelja: 2

Rok prijave: 19.10.2018.

Grad: Čakovec

Opis posla i javljanje na oglas:

Anketiranje kupaca u Lidl trgovini u Čakovcu. Radi se od 5.11. do 11.11., a uvodno školovanje počinje 31.10.

Studenti se isključivo mogu prijaviti preko linka https://jobs.lidl.com/cui(====)/default.htm?configurationId=Z_APPL&sap-language=6#!Z_APPL&005056B95C7A1EE8B393CFE87B49ABFF.

Uz prijavu treba priložiti CV s kontakt brojem.

Početak rada: 5.11.

Radno vrijeme: mjenski rad; radnim danom 6-7 sati, nedjeljom 5 sati

Predviđena satnica: 24kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Plaćeni su putni troškovi za studente sa mjestom prebivališta izvan područja grada Čakovca. Studenti s mjestom prebivališta na području grada Čakovca imaju prednost, a putni troškovi (2kn/km) bi bili osigurani za studente kojima je prevelika udaljenost za svakodnevno putovanje. Potrebna je dostupnost tijekom cijelog tjedna jer anketiranje kupaca traje tijekom cijelog radnog vremena trgovine.