Anketiranje po kućanstvima (m/ž)

Pregleda: 71

Oglas objavljen 04.10.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Anketiranje po kućanstvima (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: IPSOS d.o.o.

Broj izvršitelja: 5

Rok prijave: 31.10.2018.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:
Agencija za istraživanje tržišta i javnog mnijenja IPSOS d.o.o. traži osobe za poslove terenskog anketiranja (anketiranje po kućanstvima, „od vrata do vrata“) na području grada Splita i okolice.

Početak rada: 8.10.

Radno vrijeme: fleksibilno

Predviđena satnica: 30kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Uvjeti: - komunikativnost - osnove rada na računalu - ozbiljno shvaćanje radnih zadataka i rokova - fleksibilnost - odgovornost - prednost vlastiti automobil; mogućnost korištenja automobila