Asistent u odjelu ljudskih potencijala (m/ž)

Pregleda: 220

Oglas objavljen 12.10.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Asistent u odjelu ljudskih potencijala (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Rimac automobili

Broj izvršitelja: 1

Rok prijave: 19.10.2018.

Grad: Sveta Nedelja

Opis posla i javljanje na oglas:
- administrativni poslovi

- podrška stranim zaposlenicima prilikom procesa prijave na policiji i ostale administracije

- ažuriranje baze podataka zaposlenih

- skeniranje, spremanje, te izdavanje dokumenata zaposlenika

- održavanje baze podataka godišnjih odmora i radnih sati zaposlenika

Posebna znanja i vještine:

- studenti pri završetku studija (poželjno pravnog ili ekonomskog usmjerenja)

- dostupni za rad minimalno 20 sati tjedno

- dobre komunikacijske vještine

- Poznavanje MS Office paketa

- Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu; dodatno znanje drugog stranog jezika je prednost

- Vozačka dozvola B kategorije (obavezna)

- samomotivirajuća, organizirana i spretna osoba

- timski igrač

Studenti se mogu prijaviti isključivo preko linka: https://rimac-automobili.talentlyft.com/jobs/hr-assistant-mf-dim

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: minimalno 40 sati tjedno

Predviđena satnica: 35kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Vozačka B kategorije. Trošak puta (za rad izvan Zagreba): 750,00 kuna putni troškovi