Čupanje metlica (m/ž)

Pregleda: 158

Oglas objavljen 14.06.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Čupanje metlica (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Belje d.d.

Rok prijave: 21.06.2018.

Grad: okolica Osijeka

Opis posla i javljanje na oglas:

BELJE d.d. traži veći broj redovitih studenata/ica za posao ČUPANJA METLICA.

- mjesto rada: Poljoprivreda Širine (2 km zapadno od Belog Manastira) i Poljoprivreda Brestovac (u blizini mjesta Grabovac, Čeminac, Kneževi Vinogradi)

- ukoliko se javi dovoljan broj studenata iz Osijeka poslodavac će organizirati besplatan prijevoz do mjesta rada s nekoliko lokacija u Osijeku – o tome će studenti biti obaviješteni nakon prijave

- razdoblje rada: početak je odmah po dogovoru, a otprilike do 15. srpnja.

Radno vrijeme: 5-12 ili 6-13h, ovisno o vremenskim uvjetima

Predviđena satnica: 160 kuna/dnevnica