Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE (m/ž)

Pregleda: 35

Oglas objavljen 11.07.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Grupa Significo

Rok prijave: 20.07.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Grupa Significo traži motiviranu i odgovornu osobu za rad u službi za korisnike.

Vedra ste i motivirana osoba? Volite dinamičan posao? Pridružite se našem prodajnom timu. Grupa Significo traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji: CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE (csr) (M/Ž).

OPIS POSLA:

- Uredski posao savjetovanja postojećih i potencijalnih korisnika
- Prezentiranje usluga i kompletnih rješenja poslovnih partnera
- Realizacija prodajnih prilika
- Popratni administrativni poslovi

TRAŽIMO:

- Komunikativne, ljubazne i pouzdane osobe koje vole rad s ljudima

NUDIMO:

- Fleksibilno radno vrijeme (mogućnost zapošljavanja na puno ili nepuno radno vrijeme, jutarnja ili popodnevna smjena)
- Profesionalna edukacija i mentorstvo
- Rad u ugodnom timu
- Fiksna plaća + jasno definirani i ostvarivi bonusi

Ukoliko želite postati djelom uspješnog i pozitivnog tima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto putem maila. Kontaktirat ćemo samo kandidate odabrane za uži krug.

Radno vrijeme: fleksibilno

Predviđena satnica: 20kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se