Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Dostava hrane pomoću Wolt aplikacije s biciklom, motorom ili autom (m/ž)

Pregleda: 52

Oglas objavljen 31.01.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Dostava hrane pomoću Wolt aplikacije s biciklom, motorom ili autom (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: CONTINENTAL vl.Ante Filipović

Broj izvršitelja: 11 - 100

Rok prijave: 31.03.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Pozdrav,

Ja sam jedan od poslodavaca za Wolt, ime moje firme je CONTINENTAL vl.Ante Filipović, te sam Woltov partner zadužen za pronalazak
zaposlenika : )

Tako je svatko radi koliko hoće, kao Uber. : 0

Što se edukacije tiče samo trebaš odslušati jednu prezentaciju (nakon što nađeš firmu koja je partner s Woltom, kao na primjer CONTINENTAL vl.Ante Filipović i nakon toga oni ti aktiviraju aplikaciju a prva dva sata vožnje obavljaš uz pomoć još jednoga vozača :grouphug:

Ja sam mjesec ipo radio na biciklu preporučujem da se slojevito obučeš, a zimsku jaketu, torbu, prijenosnu bateriju i drzak za mobitel dobiješ od Wolta.

Plaćanje ide preko firmi kao što je moja, Wolt nama daje za svaki sat tvog rada 30kn, ako obaviš dvije narudžbe u satu 15kn za svaku sljedču narudžbu, plus ako voziš auto ili motor na svaka dva do tri kilometra dobiješ bonus od 1,50kn (sve je bruto)

U APLIKACIJI MOŽEŠ REZERVIRATI SATE PA IMAŠ ZAGARANTIRANU SATNICU 30kn ČAK I AKO NEMA DOSTAVA ; )

Ja od toga sebi ne uzimam ništa dok neke firme uzimaju i do 15%
Znači tebi ide 100% zarade, s tim novcem prvo otplatim poreze pa tebi zdravstveno i mirovinsko i na kraju bi ti po satu trebalo ostati oko 26kn koje idu doslovno tebi

Da moraš imati svoj bicikl ali možeš isto voziti motorom ili automobilom.

Prvi dan radiš uz pomoć još jednog vozača koji ti sve pokaže te je tu da odgovori na sva tvoje pitanja te da ti pomogne kako može

Da kad u aplikaciji stisneš da si online i kad uđeš u uži Zagreb (od Černomerca do Maksimira) koji je prostor dostave možeš dobivati dostave koje su optimizirane prema tome jesi li stavio da si bicikla, motor ili auto.

AKO SI DOŠAO DO OVDJE ZASLUŽUJEŠ POKLON ZA KRAJ :D AKO SKINEŠ WOLT APLIKACIJU I i PRI REGISTRACIJI upišeš kod MOJWOLT dobit češ 30kn.

Nadam se da sam pomogao, ako imaš još kakvih pitanja slobodno pitaj i ako si zainteresiran za posao gdje si sam sebi šef slobodno se javi na

Mail - wolticontinental@gmail.com

Evo i linkovi mojih društvenih mreža na kojima možeš vidjeti više informacija

Web - https://wolticontinental.wixsite.com/heroes
Instagram - https://www.instagram.com/wolticontinental/
Facebook - https://www.facebook.com/wolticontinental/
Wordpress - wolticontinental.wordpress.com

Početak rada: 31.1.2019

Radno vrijeme: Sami birate kao Uber

Predviđena satnica: 30kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Morate imati pametni telefon i gigu interneta te biciklu, motor ili auto.

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se