Dostava na biciklu (m/ž)

Pregleda: 67

Oglas objavljen 12.07.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Dostava na biciklu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Telegram Roda

Rok prijave: 19.07.2018.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Dostava na biciklu.

Opis posla:

•             Radi se od pon-pet cca 2-3 sata dnevno.

•             Tražimo više studenta za poslove dostave manjih paketića po Zagrebu.

Obično u vremenima od 11:00 do 14.00 h ili 16:30 do 19:30 sati

•             Subota i nedjelja po dogovoru

Uvjeti:

• Posjedovanje vlastitog bicikla.

•             odgovornost prema poslu i organiziranost

•             točnost u distribuciji, odgovornost, pouzdanost i poštivanje rokova.

Predviđena satnica: 25kn/h