Grafički dizajn (m/ž)

Pregleda: 360

Oglas objavljen 07.08.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Grafički dizajn (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Bayer d.o.o.

Rok prijave: 25.08.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Bayer d.o.o. traži studenta/icu grafičkog dizajna

Bayer je svjetski priznata inovacijska tvrtka s tradicijom starom više od 150 godina te ključnim kompetencijama u područjima zdravlja i poljoprivrede. Sveukupna znanost kojom se bavimo i inovativni proizvodi koji iz nje nastaju osmišljeni su kako bi pružili bolji život ljudima diljem svijeta. Naše poslovanje se sastoji od tri odjela: Pharmaceuticals, Consumer Health i Crop Science.

Opis posla:

-              Dizajniranje promotivnih materijala (plakati, leci, brošure...)

-              Dizajniranje standardnih promotivnih elemenata za brendiranje događaja (promo pultevi, roll-upovi…)

-              Priprema za tisak

-              Priprema materijala za web (banneri, newsletteri…)

-              Prilagodba postojećih vizuala

-              Izvedba prema korporativnim branding pravilima

Potrebna znanja i vještine:

-              Aktivno korištenje Adobe paketa (Illustrator, Photoshop, InDesign) i MS Office (Word, Powerpoint, Excel)

-              kreativnost, fleksibilnost i spremnost na timski rad, odgovornost u radu, želja za novim znanjima, strpljivost, ažurnost i pouzdanost

-              apsolvent ili student treće, četvrte godine s mogućnošću rada na puno radno vrijeme

-              znanje engleskog jezika

Što nudimo:

-              rad kroz dulji vremenski period

-              dinamično i kreativno okruženje

Svoju molbu sa životopisom šaljite u PDF formatu.

Predviđena satnica: 25kn/h