Hostesa/domaći za vođenje studijskih igara

Pregleda: 75

Oglas objavljen 07.10.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Hostesa/domaći za vođenje studijskih igara

Ime tvrtke/poslodavca: PIN PROJEKT D.O.O.

Rok prijave: 14.10.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Traže se hostese/ domaćini za vođenje studijskih igara uživo. Za više informacija posjetite našu službenu stranicu: www.lottery.live ili našu facebook stranicu www.facebook.com/lottoinstantwin

- poželjno iskustvo u radu pred kamerama, ali nije uvjet

- sklonost timskom radu

-formalno poznavanje engleskog jezika

- uz životopis poslati fotografiju lica i cijelog stasa

- ugodnu radnu okolinu u skladu sa međunarodnim standardima

- dinamičan i motivirajući rad u ugodnoj radnoj okolini

Mjesto / adresa rada: Ulica Grada Vukovara 271 (Chromosov Toranj)

Radno vrijeme: smjenski rad po dogovoru

Predviđena satnica: 27,20kn/h (plaća 5000kn)