Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Korisnička podrška (m/ž)

Pregleda: 132

Oglas objavljen 20.09.2017.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Korisnička podrška (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Verlag Dashofer d.o.o.

Rok prijave: 27.09.2017.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Verlag Dashofer d.o.o. traži studenta/icu za rad u korisničkoj podršci

Rad na bazi potencijalnih korisnika, kontaktiranje potencijalnih korisnika putem telefona radi provjere podataka u bazi, ne nužno u svrhu prodaje. Administrativni poslovi, slanje emailova, pregledavanje funkcionalnosti portala tvrtke Verlag Dashőfer, korisnička podrška.

Posebna znanja i vještine:

Pismenost, dobre komunikacijske vještine, pedantnost, odgovornost, snalaženje u radu s računalom i Excelom. Osoba mora poštivati zadane rokove. Poželjno da je osoba na Ekonomskom fakultetu i da može raditi svaki dan barem 4 sata.

Predviđen vremenski period rada: trajno.

Radno vrijeme: od 8:30 do 16 ili po dogovoru

Predviđena satnica: 20kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se