Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Korisnička podrška - rad od kuće (m/ž)

Pregleda: 628

Oglas objavljen 10.04.2018.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Korisnička podrška - rad od kuće (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: EVENTIM D.O.O.

Rok prijave: 24.04.2018.

Grad: rad od kuće

Opis posla i javljanje na oglas:
Tvrtka Eventim d.o.o. traži najmanje jednu osobu, a najviše dvije osobe za rad u korisničkoj podršci i prodaji ulaznica. Potrebno je odgovarati na telefonske upite i upite mailom u vezi događaja koji se prodaju putem našeg sustava te po potrebi prodati ulaznice.

Rad je od doma i potrebna vam je Internet veza (potrošnja prometa je stvarno mala), a Eventim će osigurati laptop, mobitel i POS aparat za prodaju ulaznica.

Smjene možete dogovoriti sami kako vama odgovara u dogovoru s drugom osobom.

Molim vas da se javite na mail sa životopisom i kratkim pismom o sebi. Molimo da se isključivo jave osobe koje su imale iskustvo rada u korisničkoj podršci, koje se mogu obvezati na rad dulje vrijeme i imaju vlastiti studentski ugovor.

Radno vrijeme: pon-pet (9-15h)

Predviđena satnica: 24kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se