Maser (m/ž)

Pregleda: 36

Oglas objavljen 14.02.2020.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Maser (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Mediteraneum masaže - obrt za usluge

Broj izvršitelja: 2

Rok prijave: 01.03.2020.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:
Studio Mediteraneum iz Splita traži redovnog studenta (m/ž) fizioterapije ili bilo kojeg smjera sa završenom SSS smjer fizioterapeut ili tečajem za masažu na 4 sata dnevno za nadolazeću sezonu.

Postoji mogućnost rada na više sati ukoliko budete zainteresirani.

Početak rada: 1.6.2020.

Radno vrijeme: 4 sata dnevno; po dogovoru i više

Predviđena satnica: 30 kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Obavezno poznavanje engleskog jezika.