Vodič za brucoše #samostalno #prvikoraci #prviposao #napuninovčanik #svezafaks

Maser u Mediteraneumu (m/ž)

Pregleda: 46

Oglas objavljen 05.03.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Maser u Mediteraneumu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: MEDITERANEUM MASAŽE OBRT ZA USLUGE

Broj izvršitelja: 3

Rok prijave: 01.06.2019.

Grad: Split

Opis posla i javljanje na oglas:
Studio Mediteraneum iz Splita(www.mediteraneum-massage.com) traži redovnu studenticu fizioterapije ili redovnu studenticu bilo kojeg smijera sa završenom SSS smijer Fizioterapeut ili tecajem za masazu na 4 sata rada za nadolazeću sezonu. Postoji mogućnost rada na više sati ukoliko budete zainteresirani. Ugodna radna atmosfera. Obavezno poznavanje engleskog jezika.

Početak rada: 1.6.

Radno vrijeme: 4 sata dnevno

Predviđena satnica: 30kn/h

Način prijave: Email

Prijavi se za ovaj posao!

Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!

Slažem se